Hakkında

Uzm. Dr. Yasemin ERDEM ÖZTÜRK

1976 Mazgirt doğumluyum. Mersin Dumlupınar Lisesinden mezun olduktan sonra 1992’de Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesine girdim ve 1998’de mezun oldum. 10 ay Şanlıurfa’da pratisyen hekimlik yaptım. 1999’da Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalında ihtisas eğitimine başladım ve 2003’de uzmanlığımı aldım. 9 yıl Urla devlet hastanesinde çalıştıktan sonra özel hastaneye geçtim. Şifa hastanesi, Egeşehir hastanesi, İlke Tıp Merkezi, Derim Dermatoloji Tıp merkezinde çalıştıktan sonra mart 2022 de kendi muayenehanemde hizmet vermeye başladım.

Tüm dermatolojik hastalıklar yanında saç tedavileri - dermatolojik lazer tedavileri ve kozmetik uygulamalarla ilgilenmekteyim.

Dermatoloji Nedir?

Dermatologlar Hangi Konularla İlgilenir?

DERMATOLOJİ – CİLDİYE – DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI UZMANI, aynı tıbbi uzmanlık branşını tanımlamaktadır. 6 yıllık tıp fakültesi sonrası üniversite ve eğitim-araştırma hastanelerinin Dermatoloji Anabilim Dallarında uzmanlık eğitimi alır. Deride – saçta – tırnakta olan bütün hastalıkların, cinsel yolla bulaşan hastalıkların; doğduğumuz andan yaşamın son anına kadar olan süreç boyunca tanı-takip ve tedavisini yapmaktadır.Sağlıklı deride ise cilt bakımı, uygun kozmetik ürünlerin önerilmesi, dövme silme, saç ekimi, dolgu, botoks, mezoterapi, PRP ve lazer gibi yaşlanma karşıtı kozmetik-estetik uygulamalar yapmaktadır.

BAŞIMIZDAN AYAĞIMIZA – SAÇIMIZDAN, TIRNAĞIMIZA – BEBEKLİKTEN, YAŞLILIĞA KADAR TÜM DERİ HASTALIKLARININ TANI – TAKİP – TEDAVİSİ VE KOZMETİK – ESTETİK UYGULAMARI YAPMAKTADIR.

Tedaviler
İletişim Bilgilerimiz

İletişime Geç

Korutürk Mah. Kaktüs Sk. Lider Apt. No:2 D:2 Balçova/İzmir 35330
info@dryaseminerdemozturk.com
0 232 278 24 29

"Silahlar işə düşəndə, İsa Məsih də, mələkləri də əsgərə çevrilirlər..." - Atom bombasından qurtulmuş zövcə 1xbet NFC kommunal kart ödənişləri görmək üçün smartfon NFC funksiyasını dəstəkləməlidir. 1xbet Smart Gallus Pay sayğaclarının balansını genəltmək üçün MPAY bəsdir edir. kəsə unikal Mobil bukmeker kontoru oyunçuların ətraflı əhatə dairəsinə istiqamətlənmişdir. şəxsi hesabımda sorğu göndərmək